Formula Lingua’da Fransızca Özel Ders Alarak Yabancı Dile Yabancı Kalmayın

Formula Lingua’da Fransızca Özel Ders Alarak Yabancı Dile Yabancı Kalmayın

Yabancı Dillerin En Prestiji: Fransızca

Yabancı dil olarak Dünya’da İngilizce’den sonra yaygın olarak kullanılan ikinci dil Fransızcadır.

Son derece önemli bir dil olan Fransızca ülkemizde pek kullanılmasa da önemi son derece büyüktür. Ortalama 33 ülkede Fransızca aktif olarak kullanılmaktadır. Fransızca özel ders alarak Fransızca öğrenme şansınız çok yüksek. Ancak şunun belirtmek gerekir ki, Fransızca dili zor ve seçici bir dil olduğu için özel ders veriyorum diyen kişi ya da kuruluşlardan araştırmadan ders almak yanlış olur. Formula Lingua’ya gelerek Fransızcayı ne için istediğinizi söyleyebilir, sizin için hazırlanacak özel çizelge ile Fransızca özel ders almaya başlayabilirsiniz. Ana dili Fransızca olan eğitmenler ile birebir alacağınız Fransızca özel ders ile Fransızcanın hiç de tahmin ettiğiniz kadar zor olmadığını anlayacaksınız. Çünkü Kadıköy Bağdat caddesinde yer alan Formula Lingua ile yabancı dile yabancı kalmazsınız.

Fransızca Özel Ders Alarak Fransızca Öğrenmek Artık Hayal Değil

Fransızca öğrenmeye karşı istekliyseniz, okuma, yazma, konuşma gibi alternatif öğrenme yöntemleri ile Fransızca özel ders, özel ders olmaktan çıkıp keyifli saatlere dönüşür. Özel ders genel olarak sıkıcı gibi gözükebilir. Ancak Formula Lingua ile bu durum yüzde yüz tersine döner. Çünkü Formula Lingua eğitmenleri sizin için hazırladığı özel ders programı ile yabancı dili eğlenceli hale getirir. Birebir verilen eğitim ile sizin merak ettiklerinizi tek tek yanıtlar. Önceliklerinizi belirler. Ne amaçla Fransızcayı öğrenmek istediğinizi anladıktan sonra o doğrultuda size bir ders programı sunar. Fransızca aslında son derece keyifli bir dildir. Çünkü kibar ve nazik yapıya sahiptir. Fransızca öğrenmeye başladığınız an itibari ile kelime dağarcığınızı hızla geliştirmek isteyeceksiniz.

Akademik Kadro İle Fransızca Özel Ders Tam Anlamıyla Eğlenceye Dönüşür

Akademik kadro, Formula Lingua için çok önemlidir. Çünkü yabancı dil eğlenceli ya da sıkıcı gibi gözükse de temelinde ciddiyet yatar. Her dilde olduğu gibi Fransızcada da öğrenmek için ana temel şart; disiplin ve ciddiyettir. Disiplin olmadığı takdirde hiçbir dil öğrenilemez ya da yarım öğrenilir. Kadıköy Bağdat caddesinde bulunan Formula Lingua bünyesinde akademik kadro dışında uyduruk bir kadro kesinlikle söz konusu olamaz. Anadili yabancı dil olan ya da anadili yabancı dil olan kişi kadar geçerli dile hâkim olan eğitmenler ile yıl boyunca hizmet veren Formula Lingua özellikle bu hassasiyetinden dolayı tercih sebebidir.

Hedef Odaklı Çalışma Prensibi İle Fransızca Özel Ders Almak Formula Lingua’ Da Çok Önemli

Formula da gelişigüzel dil öğrenmezsiniz. Tamamen hedef odaklı çalışma şekli ile hangi alanda kullanacaksanız o yönde program hazırlanır. Fransızca özel ders Formula Lingua’da alınır. Ne istediğinizi bilen öğretmenler eşliğinde dil öğrenmek ve bunu uygulamaya geçirmek Formula Lingua’da çok kolay.

About the Author

Cevapla