kurumsal-fransizca

Fransız sermayeli veya Fransızca konuşulan ülkelerle ticari ilişkileri olan yerli bir şirket misiniz? Yönetici veya çalışanlarınızın kariyer odaklı Fransızca öğrenmesi mi gerekiyor Öyleyse kurumsal Fransızca eğitimleri için doğru yerdesiniz!

Pek çok saygın Fransız firması ve uluslararası şirketler Genel ve İş Fransızcası eğitimlerinde bizi tercih ediyor. Kurumsal şirketler için düzenlediğimiz Fransızca eğitim planlamalarında Fransız çalışma kültürünü tanıyan, yıllardır frankofon şirketlerde eğitim veren eğitmenlerimiz ile yabancı dilde kariyer hedeflerine ulaştırıyoruz.

Kurumsal Fransızca eğitim sistemimiz nasıl?

– Öncelikle eğitim alacak kişilerin varsa Fransızca eğitimi geçmişini, pozisyonu gereği gündelik iş hayatındaki Fransızca kullanım alanlarını ve hedeflenen Fransızca seviyesini kendilerinden dinliyoruz.

– Geliştirdiğimiz Öğrenme Biçimleri ve Sözel Beceri testleriyle katılımcının öğrenme şekilleri envanterini çıkarıyoruz.

– Katılımcının yabancı dil seviyesini yazılı ve sözlü olarak ölçüyoruz.

-Bu veriler ışığında, öğrenme alışkanlıklarınıza,kişilik yapınıza, görev tanımınıza ve sektörünüze en uygun eğitim programını tasarlıyor ve eğitime başlıyoruz.

– İlk dersten son derse kadar katılımcıların gelişimini takip ediyor ve aylık raporlar düzenliyoruz. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz anketlerle öğrencilerimizin yorumlarını alıyor ve gerektiğinde eğitimi daha verimli hale getirmek amacıyla programda güncellemeler yapıyoruz.

– Böylece yönetici ve çalışanlar kariyerlerini başarılı bir Fransızca eğitimiyle birleştiriyorlar.

Şirketler için Fransızca eğitim çözümleri

Kurumunuzun ve çalışanların ihtiyaçlarına uygun hedef odaklı Fransızca eğitim programları ve İnsan Kaynakları ile işbirliğine, doğru iletişim çemberine dayalı akademik takip.

Kesintisiz Eğitim

Şirket binasında veya Formule de Langue merkezinde haftanın yedi günü eğitim imkanı

Canlı Sanal Sınıflar

İstanbul dışındaki kurum çalışanları için Canlı Sanal Sınıflar

Grup Eğitimleri

Bire bir Fransızca özel ders veya en en fazla 5 kişilik kapalı gruplar

İş Fransızcası Programları

Genel Fransızca ve sektörünüze uygun olarak özel hazırlanan İş Fransızcası programları

Workshop

Yönetici ve yönetici adaylarına özel, sunum hazırlama,mülakat, e-mail yazma, rapor yazma gibi spesifik alanlarda workshop çalışmaları

Tematik Konuşma

Fransızca iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik tematik Fransızca konuşma dersleri

Eğitim kataloğumuz ve Fransızca ders programlarımız hakkında bilgi edinmek, kurum olarak teklif almak için bizimle iletişime geçin:

İletişim Formu


[cf7sr-simple-recaptcha]