Fransızca öğrenmeye başlamak veya geliştirmek mi istiyorsunuz? Fransa’da eğitim veya kariyer hedefiniz mi var? Bireysel Fransızca özel ders programlarımız size göre!

Akademik,kariyer veya genel Fransızca eğitimi almak isteyen bireyler ve kurumlar için, her seviye ve kullanım amacına yönelik özgün Fransızca özel ders programlarımızla etkin, hızlı ve kapsamlı bir Fransızca programı sunuyoruz.

Genel Fransızca Özel Ders

Genel Fransızca özel ders ve kurs programlarımız başlangıçtan ileriye her seviyede, bire bir özel ders veya en fazla 3 kişilik gruplar halinde verilmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli Fransız akademisyenler tarafından gerçekleştirilen derslerimiz Fransızca konuşma, yazma, okuduğunu ve dinlediğini anlama becerilerini eşit ağırlıklı geliştirecek biçimde ve Avrupa Birliği dil standartları çerçevesine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Formula Lingua ile Fransızca özel ders eğitimleri.
Kalabalık sınıflarda yüzeysel işlenen derslerle, karmaşık bir yapıya sahip Fransızcayı öğrenmekle zaman kaybetmek yerine tamamen size özel “Terzi işi” oluşturulan eğitim içerikleri ile hızlı ve verimli bir eğitim süreci sizi bekliyor.

Esnek Fransızca Ders Programları

Bire bir Genel Fransızca eğitimlerinde ders gün ve saatlerini, hafta içi veya hafta sonu,uygun vakitlerinize göre karşılıklı belirliyoruz. Böylece iş yoğunluğundan veya trafikten dolayı derse geç kalma ya da kaçırma sorunları yaşamıyorsunuz. Grup eğitimlerinde açık bir grup eğitimine katılabilir veya kendi grubunuzu oluşturarak belirlenecek gün ve saatlerde ders alabilirsiniz.

Ev veya ofisinizden ders almak istiyorsanız online eğitim platformumuz üzerinden Fransızca eğitimi verdiğimiz canlı sanal sınıflarımız tam size göre. Canlı sanal sınıflarda gerçek zamanlı olarak öğretmeninize bağlanabilir ve sınıf ortamı ile aynı kalitede eğitim alabilirsiniz.

Fransızca Ders Programlarında nasıl ilerliyoruz, içerik nasıl?

Seviye Tespiti

Eğitime başlamadan önce mevcut Fransızca düzeyinizi hem yazılı hem sözlü olarak ölçen kapsamlı bir seviye tespit sınavı ile belirliyoruz.

Materyal Seçimi

Fransızca seviyenize uygun ders materyalini seçiyoruz. Bu kaynağa ek olarak eğitim boyunca Formule de Langue arşivinden ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçilen çok çeşitli etkinliklerle öğrenme sürecini destekliyoruz.

Kişisel Analizler

Eğitim süresince düzenli sınavlar düzenliyor, düzenlediğimiz raporlarla performansınızı ölçüyor ve ilerleyişinizi takip ediyoruz. Öğrenme alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınıza göre ders içeriklerini güncelliyoruz.

Rehber Öğretmen Modeli

Öğretmeniniz sizi yakından tanıyor ve güçlendirmeniz gereken noktalarda size yol gösteriyor, sorularınızı yanıtlıyor, ek çalışma planları hazırlıyor. Kısaca eğitim sürecinin her adımında size öğretmenlik dışında danışmanlık desteği de veriyor.

Başlangıç/A1 seviyesinden çok ileri C2 seviyesine kadar tüm seviyelerde Fransızca eğitimi sunuyoruz. Bire bir Fransızca özel dersle 40 ders saatinde, 3 kişilik gruplarla 50 saatte bir seviye ilerleyebilirsiniz.
İletişim Formu


[cf7sr-simple-recaptcha]