Tavsiye: İngilizceyi Öğrenmek için Nasıl Strateji İzlenmeli?

Tavsiye: İngilizceyi Öğrenmek için Nasıl Strateji İzlenmeli?

Tüm dünyada ortak dil olarak kabul edilen İngilizceyi öğrenmek artık zorunlu hale geldi. İngilizceyi öğrenmenin en kolay yolu olarak gösterilen birçok yöntem ulunuyor. En doğru strateji dili öğrenecek kişinin yetenek ve becerilerine göre İngilizce öğrenebileceği bir kursa başvurmasıdır. İngilizceyi kişinin kendi yetenek ve becerilerine göre öğreten Formula Lingua İngilizce özel ders konusunda güvenle başvurabileceğiniz bireysel kurs hizmeti sunuyor.

Formula Lingua, İngilizce özel ders programı klasik kurs programlarından farklı olarak eğitim öncesi kişinin İngilizce ihtiyacını ve seviyesini belirliyor. Dilbilim Testi ile kişinin hangi dil öğrenme biçimi ile İngilizce öğrenebileceğini belirliyor. Böylece kişinin kısa zamanda İngilizce seviyesi ne olursa olsun dil hedefine ulaşması sağlanıyor.

İngilizce Öğrenmeye Çalışırken Yapılan Hatalar Nelerdir ve Nasıl Düzeltilir?

İnatçı bir şekilde dil öğrenmeye direnen bir bünyeniz olduğunu düşünebilirsiniz. Bu hatalı bir düşünce olmakla birlikte aslında kişinin dil öğrenmeye direnç geliştirdiği durum yoktur. Kişilerin dil öğrenme biçimlerine karşı direnci oluşabilir. Her kişinin ayrı şekilde dil öğrenme biçiminin belirlenmesi gerekir.

Formula Lingua İngilizce özel ders konusunda tüm yanılgılarınızı giderecek bir kurs sistemi sunuyor. Bu güne kadar herkese aynı şekilde uygulanan dil eğitim programları yerine kişiye özel program oluşturuyor. En fazla 3-4 katılımcı ile oluşturulan sınıflarda ve sanal canlı ders ortamında İngilizce eğitimi veren Formula Lingua’da eğitim düzenli olarak takip edilir ve raporlanır.

İngilizce Bireysel Dil Kursu Nerede ve Nasıl Verilir?

Ana dili İngilizce olan profesyonel eğitmenler eşliğinde İngilizce’yi hayata geçirerek öğrenebileceğiniz bireysel dil kursunu Formula Lingua Kadıköy ofisinde vermektedir. Formula Lingua İngilizce özel ders Kadıköy’deki programında öğrencilerin kısa sürede hızlı şekilde kalıplaşmış İngilize öğreneme dirençleri kırılır.

İngilizcenin bireysel eğitimini Formula Lingua ofislerinde ve canlı sanal sınıflarda alabilirsiniz. Bildiğiniz tüm İngilizce kurslarından farklı bir strateji izleyen Formula Lingua ile kısa sürede dil probleminizi kesin olarak çözebilirsiniz. Uluslar arası standartlara uygun yazılı ve görsel materyallerin kullanıldığı bireysel kurslarda kalabalık sınıflarda kaybolmadan size özel dil eğitimi alabilirsiniz.

Formula Lingua Bireysel İngilizce Eğitiminin Garantisi Var mı?

Ne kadar çok kursa gitmiş olursanız olun hatta artık öğrenemeyeceğinizi düşündüğünüz bir nokta da olsanız Formula Lingua size özel ders programı ile kesin İngilizce öğrenmenizi sağlıyor. Formula Lingua’nın sihirli dokunuşu yine tamamen sizden aldığı bilgilere dayanıyor. İhtiyacınız olanın belirlendiği özel Dilbilim Testi ile nasıl yöntemlerin izleneceği belirleniyor.

Formula Lingua İngilizce özel ders verdiği kişilerin başarılı hikâyelerini size aktaracaktır. İngilizceyi hiç öğrenemeyen kişilerin kolayca Formula’da İngilizce öğrendiğini göreceksiniz. Gerek İş İngilizcesi, gerek günlük konuşma, gerek sınavlara hazırlık konusunda bireysel İngilizce eğitimini işin uzmanlarından alarak çok para harcamadan ihtiyacınız olan dil seviyesine ulaşabilirsiniz.

Formula Lingua: Yabancı Dil Okulu

Formula Lingua İletişim Bilgisi:
Tel: +90 216 363 8144
E-posta: info@formulalingua.com

About the Author

Cevapla