Özel Ders Alarak İş İngilizcesi Öğrenmek Çok Daha Avantajlı

Özel Ders Alarak İş İngilizcesi Öğrenmek Çok Daha Avantajlı

Dünya dili olarak adlandırılan İngilizceyi öğrenmek için İngiltere’ye gitmenize gerek yok. Tabi ki dili yerinde öğrenmek ilk seçenek. Ancak herkes bunu gerçekleştiremeyebilir. İşten fırsat bulamaz, ailesi vardır gidemez, zamansızlıktan gidemez, maddi açıdan gidemez. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Ancak bir yol daha var ki, son derece etkili. Özel ders alarak iş İngilizcesi öğrenmek.

Hızlı Öğrenme

Özel ders alarak iş İngilizcesi öğrenmek isteyen kişiler, normal kurslara giden öğrencilere göre çok daha hızlı öğrenmektedir. Kelime dağarcığı her geçen gün çoğalmaktadır. Genel İngilizceyi biliyor olmanız, iş İngilizcesine hâkim olmanız anlamına gelmez. İş İngilizcesi çok daha farklıdır. Teknik terimlere yatkınlık önemlidir. Teknik terimleri, akademik eğitim sonucunda akıcı bir dille konuşup, anlatmak önemlidir. Özel ders alacağınız eğitmen son derece önemlidir. İyi eğitim alamadığınız takdirde, iyi İngilizce konuşamazsınız. Bu da boşa harcadığınız vakit anlamına gelir. Kaybolan hem paranız hem de vaktini olur.

Akademik Eğitim

Akademik ya da yarı akademik eğitim almak isteyen tüm adaylar, özel ders alarak istediği alana yönelebilir. Hangi alanda İngilizce konuşmak istiyorsanız, eğitmen ile yapılacak ortak çizelge sonucunda birlikte hareket edilir. Özel ders alarak iş İngilizcesi öğrenmek isteyen adayların başvuracağı adres, kuşkusuz Formula Lingua olacaktır. Bunu biz değil, siz seçeceksiniz gönül rahatlığıyla. Siz akademik eğitimin önemini bilecek, bizden gerekli desteği alacaksınız. Biz size bu desteği vermeye hazırız. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Tercih Sizin

Tercih sizin tabi ki. Doğru adreste olduğunuzu anlamak için İngilizcenizin yeterliliğine bakınız. Bir süredir özel ders aldığınız halde iş İngilizcesine hâkim olamadıysanız yanlış giden bir şeyler var demektir. Formula Lingua ile doğru tercih yapabilirsiniz. Genel İngilizceden farklı olarak öğreneceğiniz iş İngilizcesi ile kısa sürede işte başarılara imza atabilirsiniz. Dilekçe yazabilir, yurt dışı ile yazışabilirsiniz. Akademik kariyerinize yenilerini ekleyebilirsiniz. Kıdem alabilir, şirket içerisinde yükselebilirsiniz. Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak, kazanacağınız çok şey var, değil mi? Öyleyse Formula Lingua ile yeni ufuklara yelken açma vakti, sizce de öyle değil mi? Bizce öyle.

About the Author

Cevapla