Kişiye Özel Fransızca Eğitimi / Dil Akademisi

Fransızca özel ders programlarımız bireylerin öğrenme alışkanlık ve becerilerine, amaçlarına ve akademik ihtiyaçlarına göre farklılık gösteren kişisel bir süreçtir. Kitlesel eğitime yönelik kalıplaştırılmış yöntemler verimli bir dil öğrenme deneyiminin önündeki en büyük engeldir.
Bu sebeple akademik felsefemiz yabancı dil eğitiminin tam anlamıyla kişiselleştirilmesi üzerine kuruludur. Her bireyin Fransızca özel ders ihtiyaç ve hedeflerini titizlikle analiz ediyoruz. Ardından dil öğrenme becerilerini belirliyoruz ve kişiye özel Fransızca ders içerikleri oluşturarak başarılı bir öğrenme deneyiminin altyapısını hazırlıyoruz.

Akademik Kadro

Formule de Langue öğretmenleri, Fransızca eğitiminde uzman ve tecrübeli, öğretmenliğin gerektirdiği etik değerlere sahip Fransız ve Fransız ekolü eğitimden gelen Türk akademisyenlerden oluşmaktadır. Her biri yıllardır bizimle çalışan eğitmenlerimiz kurumsal kültür ve değerlerimizin aynasıdır.

İhtiyaçlara Özel Çözümler

Formule de Langue’da başka hiçbir eğitim ve danışmanlık merkezinde sunulmayan Fransızca ve Fransa’da eğitime dair niş hizmetleri bir arada bulabilirsiniz. İlköğretimden, Frankofon lise öğrencilerine, üniversitelilerden iş dünyasına bireylerin özel Fransızca eğitim ve kariyer ihtiyaçlarına özel profesyonel çözümleri sunan tek Fransızca dil akademisiyiz.

Fransızca Özel Ders Çözümleri

Formule de Langue Fransız dilinin birçok alanına hitap eden profesyonel özel ders çözümleri ile kariyer ve eğitim hayatınıza yön veriyor! Kalabalık sınıflarda kaybolmak yerine, size özel hazırlanmış bir ders programı sayesinde kısa zamanda Fransızcada yol kat etmenize olanak sağlıyor!

Fransız liseleri için Fransızca Özel Ders

Saint Benoit, Saint Joseph, Notre Dame De Sion gibi frankofon lise öğrencilerine Fransızca özel ders çözümleri

Devamını Oku..

Fransa'da Üniversite

Fransız Liseleri’nde okuyan ve üniversiteye Fransa’da devam etmek isteyen öğrencilerimize Fransa’da Üniversite danışmanlığı sunarak hedeflerine en uygun üniversiteyi seçmelerinde rehberlik ediyoruz.

Devamını Oku..

Bireysel Fransızca Özel Ders

Fransızca öğrenmeye başlamak veya geliştirmek mi istiyorsunuz? Fransa’da eğitim veya kariyer hedefiniz mi var?

Devamını Oku..

Kurumsal Fransızca

Fransız sermayeli veya Fransızca konuşulan ülkelerle ticari ilişkileri olan yerli bir şirket misiniz? Yönetici veya çalışanlarınızın kariyer odaklı Fransızca öğrenmesi mi gerekiyor? Öyleyse kurumsal Fransızca eğitimleri için doğru yerdesiniz!

Devamını Oku..
İletişim Formu


[cf7sr-simple-recaptcha]