Teog Fransızca Hazırlık

Fransızca ilk öğretim okullarında eğitim gören öğrenciler için TEOG Fransızca hazırlık programları Formule de Langue’da! İlk öğretim öğrencilerinin iyi bir puan alabilmesi için sadece Türkçe, Matematik gibi derslerin yanı sıra TEOG Fransızca alanında da başarı göstermesi gerekiyor.

TEOG Fransızca Sınavı Nasıl?

Fransızca eğitim veren ilköğretim okulları öğrencileri için okul programına ve TEOG Fransızca müfredatına uyumlu TEOG Fransızca hazırlık eğitimlerimiz sayesinde öğrencilerimiz TEOG’a dair önemli noktaları pekiştirerek başarı sağlıyorlar.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın TEOG Fransızca sınav konularına ve Fransızca okul müfredatına uygun konu anlatımları, soru örnekleri bire bir ya da grup şeklinde gerçekleşen Fransızca özel ders programlarımızda yer alıyor. Hem TEOG’u hem de Fransızcanın temelini ele alan Fransızca derslerimiz öğrencilerin Fransızca ihtiyaç ve eksiklerinin belirlenmesi ile oluşturuluyor.

teog-hazirlik

Biz Fransızca TEOG Hazırlık programlarımızda nasıl ilerliyoruz?

Seviye Belirleme

Ders programını oluşturmadan önce öğrencinin mevcut Fransızca bilgi seviyesini ölçüyoruz.

Ders Programı

Öğrencinin TEOG Fransızca müfredatı içindeki ihtiyaçlarına yönelik bir ders programı oluşturuyoruz.

TEOG Deneme Testleri

Fransızca egzersizler ve deneme testleri uygulayarak öğrencinin sınav alışkanlığı kazanmasını asğlıyoruz.

TEOG müfredatına hakim, öğrencileri iyi analiz edebilen ve ana dili seviyesinde Fransızca bilen eğitmenlerimizle zengin akademik kaynaklar ve doğru oluşturulmuş Fransızca ders programlarımız sayesinde öğrencilerimiz verimli bir TEOG hazırlık sürecinden geçiyor, böyle bir durumda başarı kaçınılmaz olduğu gibi, öğrencilerimiz iyi bir Fransızca temeline sahip oluyor.