DELF-DALF HAZIRLIK

DELF-DALF Hazırlık programları Formule de Langue’de! Fransızcanızı kısa zamanda ilerletmek, hedeflerinize ulaşıp dil bilgilerinizi belgelemek için doğru yerdesiniz. Formule de Langue’un bire bir veya grup özel ders ortamında hem Kadıköy ofisinde hem de canlı sanal sınıf ortamında gerçekleştirilen DELF-DALF hazırlık programları ile Fransızcada başarıyı yakalayın!

DELF-DALF Nedir?

Fransız dilinde yetkinliği ölçen DELF-DALF Fransa’da lisans veya yüksek lisans eğitimi ile frankofon bir ülkede kariyer planlayanların dil seviyelerini belirleyen, uluslararası geçerliliğe sahip sınavlardır.

dalf-hazirlik

DELF ve DALF’e kimler katılabilir?

-Yabancı dil olarak Fransızca öğrenen Galatasaray, Küçük Prens, Neslin Değişen Sesi, Sembol gibi ilköğretim okullarında okuyan öğrenciler Fransızca seviyelerini DELF Junior’a katılarak belgeleyebilirler.
Fransız Lisesi öğrencileri DELF Scolaire sınavı ile Fransızca becerilerini ölçebilir, Fransa’da üniversiteye devam etmek isteyenlerin gerekli seviyenin sertifikasını başvurularına eklemesi gerekmektedir.
-Akademik kariyer veya profesyonel hedeflere ulaşmak için gereken ileri seviye Fransızca bilgisi ise DALF (C1-C2) testi ile ölçülmektedir.

Formule de Langue’de DELF – DALF Hazırlık Eğitimleri Nasıl?

DELF – DALF hazırlık programlarını bu alanda deneyimli, Fransız ve anadil seviyesinde Fransızcaya sahip Türk öğretmenler gerçekleştirmektedir. Hazırlık eğitimleri birebir veya 2-3 kişilik özel ders grupları şeklinde düzenlenmektedir.
Sınavını geçmeyi hedeflenen seviyeye dair Fransızca bilgisinde eksiklikler varsa Fransızca özel ders programları ile tamamlanıp ardından DELF veya DALF hazırlık eğitimine geçilir.

Egzersizler

DELF-DALF hazırlık özel derslerimizde, bu sınavlara yönelik yazılı ve sözlü egzersizler yapılmaktadır.

Özel Ders Kalitesinde

Ana dil seviyesinde Fransızca bilgisine sahip ve DELF-DALF sınavlarının formatına hakim eğitmenlerle bire bir veya grup özel dersler.

Hedef Odaklı

DELF ve DALF sınavlarında ölçülen 4 temel beceriyi geliştirmeye yönelik ders materyalleri ile hedef odaklı çalışmalar

DELF-DALF Hazırlık Programlarımız ile kısa zamanda hedeflerinize ulaşın!

-Sınavda ölçülen 4 temel beceriye (dinleme,okuma,yazma,konuşma) yönelik geçmiş sınav soruları, deneme sınavları ve konu açıklamalı soru çözümleriyle sınavda çıkabilecek her tema ele alınır.

-Ayrıca, zaman yönetimi, zor görünen soruları kolaylaştıracak pratik ipuçları ve benzeri sınav taktik çalışmaları ile DELF-DALF testine tam uyumlu bir eğitim sürecinin sonunda öğrencilerimiz Fransızcaları ile fark yaratıyorlar.

Fransızca Özel Ders

Devamını Oku..

Fransa'da Üniversite

Devamını Oku..
İletişim Formu


[cf7sr-simple-recaptcha]