İş hayatınızı Fransa’da sürdürmek ya da frankofon ülkeler ile kuvvetli iş ilişkileri mi geliştirmek istiyorsunuz?  Kariyerinizin yolu İş Fransızcası eğitimlerimizden geçiyor demektir!

Orta ve üzeri seviyedeki profesyonellere özel “Français des affaires / İş Fransızcası” atölyeleri tasarlıyoruz.

Fransızca iletişim becerilerini gerçek çalışma hayatında etkin şekilde kullanma hedefine taşıyacak anahtar temalarda, interaktif eğitim ve uygulama etkinlikleri ile iş hayatının gerektirdiği alanlarda Fransızca sözlü ve yazılı ifade hâkimiyetinin kazanılması hedeflenmektedir.

İş Fransızcası eğitimlerimiz seviyenize, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza göre terzi işi olarak hazırlanmaktadır.
Programlarımızın hepsi kişiye ve gruplara özel olarak tasarlanabildiği için eksikleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda içerikler güncellenebilir, eğitimin bazı alanlarına ağırlık verilebilir.

is-fransizcasi

Hedef odaklı İş Fransızcası Ders Programları

Gündelik iş yaşamında telefon görüşmeleri, sunum hazırlama, istatistik ve analiz yorumlama, toplantı ve müzakerelerde aktif olarak rol alma gibi konularda Fransızca iletişim yetkinliğinizi üst düzeye çıkarırken, sosyalleşirken iş dünyası ve güncel olaylar hakkında spontane diyalog kurma becerisine de odaklanıyoruz.

Sözlü İletişim

İş tanımı ve iş görüşmeleri, ürün ve firma tanıtma, sunum, grafik yorumlama, telefon konuşmaları, iş arkadaşları ve müşterilerle diyalog, iş yerinde günlük iletişim

Yazılı İletişim

İş hayatında yazılı iletişim, mail ve rapor hazırlama üzerine metin üretme çalışmaları. Yazılı iletişimde kullanılan Fransızca kalıpların benimsenmesi.

Kelime Dağarcığı

Meslekler, çalışma alanları, şirket yapısı, organizasyonu ve departmanları, Fransızca iş terimleri

Okuduğunu Anlama

Fransız finans dergi ve gazetelerinden alıntı metinler üzerinde çalışma, mümkünse sizin iş hayatınıza dair gerçek materyaller

Fransız sermayeli ya da Fransa ile ticari ilişkileri olan şirketlerde Fransızca eğitimler düzenliyor, Fransızca öğrenmek isteyen birçok profesyonele destek oluyoruz. 

Bireysel Fransızca Özel Ders

Fransızca özel ders programlarımız hakkında bilgi edinin.

Devamını Oku..

Kurumsal Fransızca

Kurumlar için özel olarak oluşturduğumuz Kurumsal Fransızca eğitimlerimiz hakkında bilgi edinin.

Devamını Oku..

Kariyerinize yön verecek işe hayatına yönelik grup ve bire bir Fransızca özel ders programlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin:

İletişim Formu


[cf7sr-simple-recaptcha]